מדריך מקצועי לשיפוץ ועיצוב דירת קבלן

בשעה טובה קיבלתם את המפתח לדירה החדשה שרכשתם מקבלן ויש בידכם טופס 4 המאפשר לכם להתגורר במקום. כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן, במיוחד אם זו דירה במסגרת תכנית מחיר למשתכן, המפרט הטכני בנכס יחסית בסיסי, ולרוב כל הקירות צבועים בגוון לבן ואחיד. כדי לשדרג את עיצוב דירת הקבלן כדאי להזמין בעלי מקצוע מנוסים, כך ניתן לשפץ ולעצב את הנכס לדירת החלומות שתמיד חלמתם עליה.

 שיפוץ דירה

מדריך מקצועי לשיפוץ ועיצוב דירת קבלן

בשעה טובה קיבלתם את המפתח לדירה החדשה שרכשתם מקבלן ויש בידכם טופס 4 המאפשר לכם להתגורר במקום. כאשר רוכשים דירה להשקעה מקבלן, במיוחד אם זו דירה במסגרת תכנית מחיר למשתכן, המפרט הטכני בנכס יחסית בסיסי, ולרוב כל הקירות צבועים בגוון לבן ואחיד. כדי לשדרג את עיצוב דירת הקבלן כדאי להזמין בעלי מקצוע מנוסים, כך ניתן לשפץ ולעצב את הנכס לדירת החלומות שתמיד חלמתם עליה.

האם כדאי לשפץ ולעצב מחדש את דירת הקבלן?

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין הובלה כדי לגור בדירה החדשה שקניתם מקבלן זה או אחר, עליכם לשאול את עצמכם האם הדירה מעוצבת לטעמכם, והאם היא מתאימה לאורח החיים שלכם. כמובן, ששיפוץ דירה חדשה נשמע כמו הוצאה מיותרת, אך המציאות מוכיחה שדירה חדשה וסטנדרטית לרוב אינה עונה על הצרכים של הדיירים, ולכן ישראלים רבים משקיעים בעיצוב הנכס כדי להתאימו לצרכים הייחודיים שלהם.

בין אם רכשתם דירה חדשה מקבלן לצורך מגורים ובין אם רכשתם את הנכס לצורך השקעה, כדאי להשקיע עוד קצת כסף, ובאמצעות צבעי מקצועי ויעיל לצבוע את הדירה בהתאם לתכנית מעצב פנים או על פי קונספט העיצוב המתאים לכם. כדאי לדעת כי קבלן לעבודות צבע יכול תוך יומיים שלושה לשדרג פלאים את עיצוב הדירה החדשה. באמצעות מעט צבע וטכניקות צביעה מתקדמות תוכלו גם אתם ליהנות מדירה יוקרתית ומפנקת, ואין כמו קצת צבע כדי לשדרג את איכות חייכם ולהעלות את שווי הנכס בשוק החופשי.

למעשה, שיפוץ ועיצוב מחדש של דירת קבלן מעניק לכם יתרונות חשובים ומשמעותיים כגון:

  • התאמת הנכס לאורח החיים שלכם.

  • עיצוב מקורי ועדכני.

  • עלייה משמעותית בשווי הנכס.

  • חלוקת חללי הדירה מחדש בהתאם לצורך הייחודי שלכם.

עליכם לזכור כי לאחר קבלת המפתח מהקבלן, הדירה עומדת ריקה וניתן לבצע בה שינויים יחסית בקלות, ללא צורך בפינוי הנכס ובלי לסבול מהפיכת הדירה לאתר בנייה שלא ניתן לגור בו.

שדרוג דירת קבלן

ישראל נמצאת תחת תנופת בנייה אדירה, לבטח גם אתם רואים פרויקטים חדשים ומנופים בכל מקום. עם זאת, כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן המפרט הטכני יחסית בסיסי, ורוב הזוגות הצעירים וכמעט כל משפרי הדיור מחליטים לשדרג את הנכס לפני הובלת הרהיטים, מוצרי החשמל ושאר הפריטים האישיים.

שדרוג הדירה החדשה תלוי בתקציב העומד לרשותכם, וכמובן בדרישות הייחודיות שלכם. כדי לשדרג את הדירה החדשה כדאי לפנות לאדריכל מנוסה או למעצבת פנים מוכשרת ויצירתית, אלא אם אתם מחליטים רק לצבוע מחדש את הקירות. במידה ואתם מעוניינים לבצע שינויים בחלוקת החלל הפנימי בדירה, אין לוותר על ייעוץ מקצועי. את התכנון כדאי להתחיל מוקדם ככל הניתן. לעיתים ניתן לקבל הנחה מהקבלן כיוון שהוא לא צריך להשלים את עבודות הגמר, לכן עליכם לברר זאת מראש.

ראו גם: קניית דירה להשקעה

לסיכום, מומלץ לבצע שינויים בדירת קבלן חדשה כדי להתאימה לאורח חייכם וכדי להפוך אותה לדירת חלומות ייחודית עם אווירה נעימה ואסתטיקה נפלאה. אין צורך להרוס את כל הקירות, ניתן לבצע שיפוץ קל הכולל עבודות צבע וכך תיהנו מדירה מרשימה ונוחה, ומנכס מעוצב בסגנון יוקרתי וייחודי.

 

 

לקביעת פגישה:

pic-18

Back to Top