כיצד ישפיעו הרפורמות על שוק הדיור ?

 רוצים לדעת כיצד הרפורמות עומדות להשפיע עליכם ?

הרפורמות המוצעות בשוק הנדל''ן מתמקדות במספר מטרות: ביטול המע''מ על רכישת דירה ראשונה חדשה לזוגות צעירים, מחירי מטרה לקבלנים, פיקוח על מחירי שכר דירה ועוד.

פעולות הממשלה נועדו להתערב בכוחות השוק ולכפות עליהם חוקים חדשים שאמורים להביא לירידת מחירי נדלן. עם זאת, מי שמבין מעט בכלכלה יודע שמחירים נקבעים על פי ביקוש והיצע.

שום התערבות לא יכולה להשפיע על השוק בטווח הבינוני והארוך, אלא רק בטווח הקצר והמיידי.

 

מה אומרת ההיסטוריה ?

האחרון שהצליח במשימת בלימת עליית מחירי הדיור היה אריק שרון ז"ל. בשנות ה-90 ועם גלי העלייה הגדולים שהגיעו לארץ מברית המועצות, בחר שרון לקדם ולעודד יוזמות של קבלנים, פעל במרץ לקיצור תהליכים בירוקרטיים, נתן תמריצים והפשיר קרקעות במסות גבוהות. באופן זה הציף ראש הממשלה לשעבר את השוק בעשרות אלפי יחידות דיור, וכך הקטין באופן משמעותי את עליית המחירים, שהיתה יכולה להיות קיצונית וקשה הרבה יותר.

לעומת פעילותו האינטנסיבית של שרון לטובת הגדלת היצע הדירות, עוסקים כל הפופוליסטים בפעולות קוסמטיות וזניחות. פעולות אלו אינן תורמות להגדלת היצע הדירות ואף גורמות נזקים.

בנוסף, התערבות הממשלה גוררת אווירה של "שב ואל תעשה", כאשר לאחר מכן ועם כינון החוקים החדשים (או ביטולם), תחל התנפלות אשר תוביל בהכרח לעליית מחירים חדה.

אנו ב'נדל"ן נבון' ממליצים לכל מי שמעוניין לרכוש דירה להשקעה, לא לשבת על הגדר ולהמתין. נציגינו יבנו עבורכם תכנית השקעה מסודרת, כדי שבעת כניסת החוקים החדשים לתוקף תוכלו לראות את התשואה שלכם צומחת גבוה כלפי מעלה.

מעוניינים לנצל את הרפורמה ?

 בואו לשמוע פרטים נוספים על השקעה נבונה בעת הזו.

חייגו 1-800-101-350

או צרו קשר דרך האתר>>

ותוכלו גם אתם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוויחים מאוד והמרוצים מאוד של 'נדלן נבון' !

 

לקביעת פגישה:

pic-18

Back to Top