דירות להשקעה בישראל

אם יש משהו אחד שחשוב לנו ללמוד מהקורונה, זה שעלינו לדאוג לעצמנו לגיבוי במצבים של חוסר וודאות כלכלית.לכן, בתקופה זו, ניתן לראות הרבה משקיעים חדשים שנכנסים לשוק הנדל"ן. דווקא היום יותר מתמיד קיימות הזדמנויות השקעה משתלמות בנדל"ן בישראל.

דירות נוספות נכנסות לשוק, כתוצאה משני מצבים:

  1. אנשים שנמצאים הרבה זמן בבית – מעוניינים להשתדרג לדירה נוחה ואיכותית יותר.
  2. אנשים שנקלעו לקשיים כלכליים – מעוניינים למכור את דירתם על מנת לסגור חובות.

מסיבה זאת, אנו עדים לכך שדירות רבות וטובות, אשר במצב רגיל לא היו נמכרות, נכנסות לשוק בתקופה זו ובמחירים מצויינים.

לכן, אם אתם מתלבטים האם כדאי לקנות דירה להשקעה בישראל או להשקיע בבורסה? דירות להשקעה בישראל הן ההשקעה הבטוחה ביותר במצב הכלכלי המורכב אליו נקלענו. שוק הנדל"ן לא עוצר לרגע!!
דווקא הבורסה בתקופה זו מתגלה כהפכפכה, לא יציבה ולכן גם מסוכנת יותר.

זוגות רבים חוששים להיכנס למצב של חוסר וודאות כלכלית וממתינים עם רכישת דירה ראשונה.

עבור המשקיעים, אותם זוגות אשר לא ממהרים לרכוש דירה, ייאלצו להמשיך לשכור דירה. הביקוש לדירות להשכרה עולה ולכן דווקא עכשיו משתלם להשקיע את כספכם בדירה להשקעה.

דירות להשקעה בישראל – איך נכון להשקיע?

דירה להשקעה בישראל יכולה להיות הכנסה נוספת מעולה, אך יכולה גם להיות השקעה כלכלית לא נעימה, במידה והדירה נרכשה במיקום לא מספיק מבוקש, או שהתכנון שלה לא מספיק טוב, או רמת השיפוץ שלהדירה או הבניין לא מספיק טובה. במקרה כזה, יהיה קשה להשכיר את הדירה, יהיו הרבה הפסדי שכירות וטרטורים רבים לדירה.

אך אם מבצעים זאת נכון, דירה להשקעה יכולה להניב לכם הכנסה חודשית קבועה. ישראלים רבים חולמים להשקיע בנדל"ן אבל פוחדים מלבצע השקעה לא נכונה. לעיתים השקעה בדירה נוספת מצריכה לקיחת משכנתא נוספת או שעבוד הדירה בה המשפחה מתגוררת. ישנו פער עצום בין הידע של האדם הממוצע לבין הידע של יועץ נדל"ן המומחה בתחומו.

עדיין חושבים על השקעת נדל"ן, אבל לא בטוחים כיצד נכון לעשות זאת?

בעזרת תוכנית כלכלית מקצועית ואחראית עם ליווי צמוד בתהליך כולו– תוכלו להשקיע בנדל"ן ללא טעויות.

איך עושים זאת ? פונים אלינו – נדל"ן נבון – הדרך הבטוחה להשקעה הנכונה.

יועץ נדל"ן אני ושותפתי מבינים כי תחום השקעה בנדל"ן הוא מבוקש, אבל לא כל האנשים מבינים ומכירים את עולם הנדל"ן לעומק.לא כולם יודעים להתנהל מול הבנקים, המוכרים והמתווכים. פה אנחנו, נדל"ן נבון נכנסים לתמונה. אנו מעניקים ייעוץ כלכלי ומקצועי לפני כל פעולת נדל"ן. תפקידנו הוא לעזור לכם למקסם את הרווח בהשקעה ולצמצם את הסיכון לרמה מזערית. אנשים רבים אינם מודעים ליכולותיהם ו/או למגבלותיהם הפיננסיות בביצוע רכישות/מכירות נדל"ן. בעזרת בניית תוכנית כלכלית אישית, הלקוח יוכל לבצע רכישה נכונה בעולם הנדל"ן. אנחנו בנדל"ן נבון מלווים את הלקוח עד יישום התוכניות בפועל. יש לנו ניסיון עם מאות רבות של לקוחות מרוצים,שאותם ליווינו בתהליך כולו. אנו בעלי היכרות מעמיקה בהתנהלות הבנקים בכללובתחום המשכנתאות בפרט, ואנו דואגים להישאר מעודכנים בכל השינויים הרבים בתחום הנדל"ן, המיסים והביטוחים.

בואו נבנה תוכנית להשקעת נדל"ן נכונה ומתאימה לכם.

דירות להשקעה בישראל
צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך גם:
מחפשים מומחה נדל"ן? הגעתם למקום הנכון.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לקביעת פגישה