זכיתי במחיר למשתכן – האם באמת כדאי?

אי אפשר להתעלם מכך כי הדור הצעיר סובל ממצוקה קשה וזאת עקב העובדה כי יש קושי אדיר לקנות היום דירה.

מי שלהורים שלו היה כסף קנה דירה כבר לפני כמה שנים אך עשרות אלפי זוגות צעירים לא יכולים לקנות דירה וכך הם נמצאים במצב מאוד קשה ובבעיה לא פשוטה בכלל.

על כן בא משרד האוצר והחליט לצאת בתכנית של מחיר למשתכן. כך אלפי זוגות נרשמו לתכנית וכעת זה אך טבעי כי הם שואלים את עצמם זכיתי במחויר למשתכן – האם באמת כדאי.

אם כן אתם צריכים להבין כי בחיים הכול שאלה של חלופות. אתם צריכים לראות האם יש לכם סיכוי לקנות דירה אחרת או שמא מחיר למשתכן הוא האופציה הריאלית היחידה שאתם יכולים להרשות לעצמכם ועל בסיס זה לקבל החלטה האם לקנות את הדירה או לא.

על מה אני צריך לתת את הדעת אם זכיתי במחיר למשתכן?

אך כאשר אנחנו שואלים את השאלה זכיתי במחויר למשתכן – האם באמת כדאי? אנחנו צריכים לזכור כי לא כל פרויקט של מחיר למשתכן הוא באותה רמה.

יש הבדל בין הפרויקטים השונים ועל כן אתם צריכים לבחון את הפרויקט שבו זכיתם לעומק.

ברגע שתעשו זאת תוכלו לדעת האם הפרויקט משתלם או לא וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

ההבדל בין פרויקט אחד לאחר הוא משהו שאתם חייבים לחשוב עליו והוא משהו שאתם לא יכולים להתעלם ממנו.

לכן שימו לב טוב טוב מה יש בפרויקט שבו זכיתם ואל תתביישו להשוות אותו לפרויקטים אחרים וכך תקבלו את ההחלטה הטובה ביותר האם לבחור בפרויקט או לא.

מה היתרון של מחיר למשתכן וממה צריך להיזהר?

עולה השאלה מדוע כל כך משתלם לקנות דירה בפרויקט של מחיר למשתכן? אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של הדירה נמוכה יותר בעשרות אחוזים וזהו יתרון עצום למי שרוצה לחסוך כסף רב.

באותה נשימה אנחנו חייבים לציין כי כאשר אתם קונים דירה במחיר למשתכן אתם צריכים להיזהר מרמת הדירה, ממיקום לא טוב, תכנון גרוע ועוד.

עליכם להבטיח כי העלות הנמוכה של הדירה לא באה על חשבון המפרט של הדירה, המיקום, תכנון הדירה, הצפה של משקיעים ועוד.

לא רק זאת אלא שאתם צריכים לוודא כי זמני המסירה של הדירה יהיו מהירים ושלא יכול איחור רציני בבניית הדירה, איחור אשר יכול לגרום לכם לנזק גדול מן הבחינה הכספית.

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך גם:
מחפשים מומחה נדל"ן? הגעתם למקום הנכון.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לקביעת פגישה