כיצד ליווי בתהליך הרכישה חסך עשרות אלפי שח?

לקוחות 'נדלן נבון' המגיעים לייעוץ, מקבלים תוכנית כלכלית וכן ייעוץ וליווי בשטח עד מימוש תוכניתם במלואה.

בפגישת היעוץ – מקבלים הלקוחות תוכנית פעולה כלכלית, מדוייקת ומכוונת ליצירת רווח של מאות אלפי שקלים.

לאחר הפגישה – מתבצע תהליך ליווי ללקוחות עד מימוש התוכנית במלואה – המביא לרווח נוסף של עשרות אלפי ש"ח.

להלן דוגמאות של לקוחות, אשר נעזרו בצוות 'נדלן נבון' בתהליך מימוש תוכניתם:

  1. זוג צעיר ללא כל ניסיון קודם בנדל"ן, אשר עמדו לפני מו"מ על רכישת דירתם הראשונה, קיבלו הכוונה מדויקת כיצד לנהל את המו"מ על מחיר הדירה. הם הגיעו למו"מ עם בטחון רב, ניהלו מו"מ מוצלח ביותר, בו השיגו הנחה משמעותית של 40,000 ₪ במחיר הדירה. לדבריהם, ללא ההדרכה וההכוונה שקיבלו, לא היו מצליחים להוריד סכום כה משמעותי.
  2. בני זוג שעמדו לרכוש דירה – קיבלו עזרה וליווי בתהליך הרכישה. במהלך הבדיקות אשר ביצעו בהנחייתנו, התברר כי רכבת פרברים עתידה לעבור ממש בצמוד לדירה אותה תכננו לרכוש – כתוצאה מכך נמנעו מהעסקה וחסכו לעצמם הפסד של כ- 150,000 ₪ בגין ירידת ערך.
  3. בני זוג שעמדו לרכוש דירה ביצעו בדיקות בהנחיית 'נדלן נבון' לפיהן התברר, כי זכות לבניית מרפסת בעלות 30,000 ₪ צריכה לחול על המוכר וכי יש לציין זאת מראש בחוזה. ללא הייעוץ והליווי שקיבלו היו סופגים עלות זו.
  4. בני זוג אשר להם שתי דירות בבעלותם, עמדו לפני מו"מ על רכישת דירה שלישית, קיבלו הכוונה מדויקת כיצד לנהל את המו"מ על מחיר הדירה.  תוך כדי המו"מ נתקלו בקשיים, יצרו איתנו קשר וקיבלו הנחייה בזמן אמת. עזרנו להם ליצור תמהיל שונה של תנאי התשלום כך שבאמצעותו הרוויחו 50,000 ₪ במחיר הדירה.
  5. לקוח אשר התלהב מדירה מסוימת, קיבל הדרכה בביצוע הבדיקות המקדימות, לפיהן התברר כי המבנה מוגדר כמבנה מסוכן מאוד, מידע אשר אינו מופיע בנסח טאבו – בכך נמנעה הרכישה – ונחסך סכום של – 100,000 ₪ כתוצאה מפירוק החוזה, תשלומי סרק למתווך ולעו"ד וכן נמנעה כל עוגמת הנפש הנלווית לתהליך שגוי.
  6. בני זוג אשר רכשו דירה, נמנעו מתשלום של 30,000 ₪ לצרכי שיפוץ חיצוני לבניין,עקב ערנותו של צוות נדלן נבון אשר הדריך אותם בביצוע הבדיקות המקדימות וכך עלות זו חלה על המוכרים.

רכישת דירה היא הפעולה המשמעותית והיקרה ביותר שאנו מבצעים בחיינו.

לפיכך, אם אין לכם את כל הידע, הניסיון והכישורים הנדרשים, זה הזמן לפנות לצוות 'נדל"ן נבון' אשר לו ניסיון רב והצלחות מוכחות בתחום הנדל"ן.

ב'נדל"ן נבון' תקבלו תוכנית כלכלית המותאמת אישית לכם וכן ליווי והדרכה ביישומה המעשי, שלב אחר שלב עד למימושה המלא.

באופן זה תוכלו גם אתם להצליח ברכישת הנדל"ן שלכם.

הצטרפו גם אתם אל מאות הלקוחות המרוצים של 'נדלן נבון'!

להמלצות>>

לקביעת פגישת ייעוץ צלצלו 24 שעות ביממה (:

1800-101-350

או צרו קשר דרך האתר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם>>

אם כתבה זו יכולה לעניין מישהו מהמכרים שלך, נא העביר/י אליו את הלינק.

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך גם:
מחפשים מומחה נדל"ן? הגעתם למקום הנכון.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לקביעת פגישה