מדוע כדאי להעזר בייעוץ וליווי ברכישת דירה?

כיצד תמנעו מנפילה למלכודות בעת רכישת דירה?

דוגמאות מהשטח:

לקוח של 'נדל"ן נבון' רכש תוכניות כלכליות לרכישת דירות להשקעה וכן שני ליוויים אשר יגנו עליו מטעויות אפשריות עד לרכישת שתי הדירות והשכרתן, בדיוק לפי התוכנית.
להלן תאור מקצת הטעויות שעמד לבצע בדרך לרכישת הדירות וכן הפעולות שבוצעו ע"י צוות 'נדלן נבון' למניעתן:

שיקול דעת

פעמים רבות התלהב הלקוח מדירות שנראו ממש כמו מציאות אך נפסלו על ידי צוות נדל"ן נבון לאחר בדיקה מדוקדקת. כך מנענו ממנו לרכוש דירות להשקעה שאחר כך היה סובל מקושי בהשכרתן או במכירתן. אחת הסיבות לכך היא, שהלקוח מכיר את זויות הראיה הספציפיות שלו, אך אינו מכיר את רצונותיהם של מרבית השוכרים הפוטנציאליים שלו והקונים העתידיים. טעויות מסוג זה משמעותן הפסד של מאות אלפי ש"ח.

מחשבה לטווח ארוך

הלקוח התלהב מאוד מדירה מסוימת והפעיל מכבש לחצים על צוות 'נדלן נבון' על מנת שניתן לו אור ירוק כדי לרכוש אותה. המלצנו לו לוותר על העסקה כיוון שהדירה דרשה שיפוץ מאסיבי ובסופו של דבר, לראייתנו, רכישה זו לא היתה משתלמת עבורו. לאחר שהשכיל לשמוע בעצתנו, מצא הלקוח תוך זמן קצר דירה משופצת ויפהפייה ובמחיר כמעט זהה וכך הרוויח עשרות אלפי ש"ח וחסך לעצמו הרבה ריצות וכאבי ראש. (דירה ראשונה שרכש).

אשליית השוק

הלקוח היה בטוח שההתנהלות הנדלני"ת בשכונה המומלצת על ידנו זהה לזו שהוא מכיר משכונת מגוריו, אלא שלא כך הדבר. אופי האנשים, היחס בין המחיר המבוקש למחיר הסופי ודרך התנהלות המו"מ על מחיר הדירה מתבצעים באופן שונה. ללא הנחיינתנו הצמודה, היה עלול הלקוח להפסיד עסקאות מצוינות ולבזבז זמן יקר על הכרת שוק חדש לו. עקב זאת, רוב הסיכויים שהיה מתייאש ומרים ידיים מרכישת הדירה או לחילופין רוכש דירה שאינה מתאימה כהשקעה שהיתה מסבה לו הפסדים רבים.

ניסיון

בעת הייעוץ במהלך המו"מ על הדירה השניה, כל עצה של נציגי נדל"ן נבון אשר יושמה ע"י הלקוח, הובילה לירידה במחיר וקידמה את סגירת העסקה. אך ככל שהדברים התקדמו, החל הלקוח לפעול על דעת עצמו (כיוון שחשב שרכש ניסיון) וכך גרם למוכר הדירה לסגת מהתנאים שסוכמו. רק כשפעל על פי המלצותינו באופן מלא, הצליח הלקוח להביא לסגירת העסקה על דירה מצוינת ובמחיר מצוין וכך הרוויח עשרות אלפי ש"ח נוספים.

 

 

 אלו הן מספר מצומצם של דוגמאות לטעויות אפשריות בנדל"ן אשר ערכן רב.

נדל"ן הוא תחום המצריך ידע וניסיון רב, אז אל תישארו לבד:

השאירו פרטים באתר או חייגו: 1-800-101-350 לתיאום פגישת ייעוץ.

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך גם:
מחפשים מומחה נדל"ן? הגעתם למקום הנכון.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לקביעת פגישה