מחפש עסקת נדל"ן מצויינת?

אם גם את/ה מעוניין/ת להשקיע בנדל"ן, אך תחום העיסוק העיקרי שלך אינו נדל"ן, יש סיכוי שתהפוך לטרף קל בידי סוחרי נדל"ן / מתווכים / משווקי פרוייקטים / קבוצות רכישה / בעלי אינטרסים כאלה ואחרים וכד'…

הם ידעו להבטיח לך כל מה שתרצה לשמוע על השקעת הנדל"ן שלך, יהיו מנומסים ונחמדים ביותר, יתכן שיהיו מעונבים ובעלי שפה גבוהה, הם יעשו כל מה שצריך כדי ללכוד את כספך…

אם כבר הגעת לאחד מאלה שמעוניינים למכור לך עסקת נדל"ן להשקעה מצויינת, נסה לברר מה האינטרס שלו? האם זה יכול יבוא על חשבון האינטרס שלך?

האם המוכר / יועץ – הוא נייטראלי? הרואה ראשית כל את טובתך האישית? או להפך?

את הסיפורים האלה אנחנו שומעים כל הזמן מלקוחות שמגיעים אלינו לאחר שנכוו מעסקאות נדל"ן מאוד מפתות ומרשימות שהוצעו להם.

רק לאחר זמן, הבינו שבפועל, נפלו במלכודת.

כשמתנהלים ללא ייעוץ נדלן והכוונה, מגיעים למצב שכל פרסומת או כתבה בעיתון, פגישה עם מתווך, או סתם מכר מהשכונה, מסיטים אתכם מצד לצד.

ישנם מי שמאבדים את זה לגמרי ומתבלבלים משפע האפשרויות ונשארים עם הכסף מנמנם בחשבון הבנק, ואילו אחרים מתפתים לאחת העסקאות שהוצעו להם.

האופציה הנוספת הקיימת, היא להגיע לייעוץ מסודר ומוכוון, החל מתוכנית כלכלית נדל"נית מדוייקת ומותאמת אישית לצרכים וליכולות, וממשיך בקבלת מיקומים מדוייקים להשקעה לפי טווחי מחירים של דירות (לפי היכולת הפיננסית), ועד ליווי מלא בכל התהליך, משלב חיפוש הדירה ועד קבלת הדירה והשכרתה.

ומה איתך?

אם גם את/ה מחפש/ת עסקת נדל"ן מצויינת, ועוסק/ת ביום יום בתחום השונה מנדל"ן,

בינגו!!

הגעת ממש למקום הנכון.

 

מחפש עסקת נדל"ן מצויינת?
צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך גם:
מחפשים מומחה נדל"ן? הגעתם למקום הנכון.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לקביעת פגישה