אם משתלם לשפץ דירה חדשה מקבלן? כל התשובות שאתם צריכים לגבי פתרונות נדלן

רכישת דירה מקבלן יכולה להיות פתרון מצוין במקרים מסוימים אך גם להתברר כטעות שאין ממנה דרך חזרה. 


כמובן שהדברים תלויים בגורמים שאינם תלויים בכם כמו: מיקום הבית או הדירה, המחיר שמוצע לכם לרכישת הנכס, השכנים מסביב ועוד... אבל גם בנתונים האישיים שלכם, כמו: המגבלות הכלכליות שלכם, הצרכים שלכם והמטרות שלכם. 

לפיכך, לא תמיד אנחנו יודעים מה נכון עבורנו, ומה עלול להתברר כטעות, ולכן עלינו לפנות לסיוע היכול לספק לנו פתרונות בכל הקשור לייעוץ בנושא נדלן.

הייעוץ בנדל"ן למעשה יייטע בנו תחושת ביטחון שאנחנו הולכים בכיוון הנכון. בשביל זה חשוב לפנות אל יועץ נדלן להכוונה נכונה.

דירות להשקעה באופן כללי הן צעד נבון מאוד, מדובר בהשקעה שאם מבצעים אותה נכון היא תוכיח את עצמה, ותספק לכם רווח בטווח הארוך.

אך השאלה היא האם כדאי לרכוש דירה להשקעה בדרום או בצפון?

דירה קטנה או בית גדול?

האם לרכוש רק שטח או בית מוכן?

ועוד אין ספור שאלות אחרות...

אלו שאלות שלא תמיד אנחנו מוצאים עליהן תשובה בעצמנו.

כאשר אנחנו מחליטים לרכוש דירה מקבלן, חשוב מאוד שגם נבחן את הקבלן עצמו, מה היו הפרויקטים הקודמים שלו? ומה מצבו הפיננסי הנוכחי?

כדי שלא נקלע לסיטואציה לא נעימה שבה הקבלן פושט את הרגל ואנחנו נתקעים באמצע.

כל המידע הזה לא תמיד חשוף לנו, ולכן סיוע בכל הקשור לפתרונות נדלן, יכול לעשות עבורנו את ההבדל בין רכישה חכמה ומוצלחת לכישלון שלא נדע כיצד לצאת ממנו.

היום שאחרי הרכישה – השינויים שמומלץ לעשות בנכס

לאחר רכישת הנכס, אנחנו ניצבים בפני דילמות רבות.

אחת הדילמות היא, כיצד לעצב את הדירה שרכשנו? האם לשנות אותה או להשאיר אותה כפי שהיא?

אחת ההתלבטויות היא לגבי צביעת דירות, האם כדאי לנו לשנות את הצבע של הדירה או להשאיר אותו כפי שהוא כרגע? הדילמה היא לא רק לגבי השינוי שאנחנו עושים בדירה אלא גם לגבי אופי השינוי, כלומר אנחנו יכולים להשאיר את הקיר צבוע בלבן המסורתי אבל אנחנו יכולים גם "להתפרע" ולצבוע את הקירות בצבעים שונים לגמרי ולהכניס לבית מראה עיצובי אחר לחלוטין. 

בין אם מדובר על צביעת דירה ובין אם מדובר על צביעת בית פרטי, השאלה הגדולה היא גם שאלת המחיר.

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה לצבוע דירה או בית פרטי? אתם בהחלט אנשים שחושבים על הכל, ורוצים מלבד העבודה האיכותית והמקצועית, גם לשלם כמה שפחות.

חשוב להדגיש שאתם צריכים לחתור לשילוב המושלם, שהוא למעשה כולל עבודה איכותית ומקצועית ומחיר משתלם ואטרקטיבי, כי אם תקבלו מחיר מצוין אבל העבודה לא תצא לטעמכם, או אם תקבלו עבודה מקצועית מאוד אבל במחיר ש"יקרע לכם את הכיס", אז כנראה שלא תהיו מרוצים עד הסוף מההחלטה שלכם.

 צביעת דירה להשקעה

לקביעת פגישה:

pic-18

Back to Top