3 שאלות שאתם צריכים לשאול לפני רכישת דירה

רוכשים דירה ראשונה? מחפשים דירה להשקעה? אם אתם נמצאים לפני העסקה הגדולה ביותר שתבצעו בחייכם – חשוב לדעת לשאול את השאלות הנכונות. אז מה כדאי לשאול?

הנה 3 שאלות חשובות:

כיצד אפשר לקנות דירה?

נסו להבין אילו משאבים יש לכם עבור רכישת הדירה ומה בדיוק אתם רוצים מהרכישה? יועצי נדל"ן מנוסה יוכל לשמוע אתכם ולבנות עבורכם את התוכנית הכלכלית הנדל"נית המתאימה לכם במדוייק. יתכן שתופתעו לגלות, שעומדות בפניכם אפשרויות רבות, טובות ורווחיות הרבה יותר ממה שחשבתם – הרבה כסף הולך לאיבוד כתוצאה מתכנון לא נכון של צעדי הנדל"ן, אצל מי שאינם מבצעים תכנון כלכלי – זה יכול להגיע למאות אלפי שקלים ואפילו מיליונים תוך שנים ספורות!!

היועץ ידע גם לבחון עמכם את הדרכים לגייס הון אישי נוסף הנדרש למימון הרכישה.

האם צפויה עליית ערך באזור?

כשאנו רוכשים דירה, חשוב שנדע מה צפוי מבחינת מחירי נדל"ן באזור שבו אנו רוכשים את הדירה. לשם כך, כדאי להבין אילו תהליכים תכנוניים צפויים להתקיים במקום, והאם אלו ישביחו את ערך הדירה או יפגעו בערכה.
למשל: האם צפויה בנייה מרובה אשר תגדיל את ההיצע ותוריד את המחירים? או שצפויה בנייה או הרחבה של איזור תעסוקה קרוב, שיגדיל את הביקוש לדירות להשקעה בסביבה ולכן יביא לעליית ערך הדירה שלכם?
ישנם עוד תהליכים רבים ושונים שיכולים להשפיע על ערך הדירה לכאן או לכאן, לשם כך, כדאי להתייעץ עם מומחים שידעו לקרוא את המפה, יבינו לאן נושבת הרוח ויכוונו אתכם בהתאם.

כיצד לבחור דירה איכותית, שתשמור על ערך גבוה תמיד?

כאשר מתכננים לרכוש דירה, ומעוניינים שתמיד יישמר ערכה הגבוה, חשוב להקפיד על מספר כללים – לפי סדר החשיבות הבא:

  1. מיקום מעולה לפני הכל!!

  2. בניין איכותי.

  3. תכנון דירה מצוין.

  4. כיוונים טובים.

  5. רמת שיפוץ טובה.

כדי שתזכרו לשמור על סדרי העדיפויות בסדר הזה ולא תסטו מהדרך, כי יש הרבה מאוד פיתויים בדרך, כדאי מאוד לרכוש ליווי מקצועי שיכוון אתכם לכל אורך הדרך וישמור עליכם, כך שתעשו את הבחירות הנדל"ניות והכלכליות הנכונות ולא תתפתו ל"מציאות".

3 שאלות שאתם צריכים לשאול לפני רכישת דירה
צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אותך גם:
מחפשים מומחה נדל"ן? הגעתם למקום הנכון.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לקביעת פגישה